FLOW SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA została założona w czerwcu 2013 roku przez pięć pełnych pasji i chęci działania kobiet. Mimo, iż połączył nas zupełny przypadek, szybko okazało się, że jest to wymarzony sposób na realizację naszych marzeń i zainteresowań.
Można powiedzieć, że nazwa spółdzielni „przyszła” do nas sama i nie bez przyczyny. Słowo flow jest naszym hasłem przewodnim, to ono nas określa i powoduje, że czujemy się radośni i energiczni. To co robimy, płynie prosto z serca, dzięki czemu nasze usługi są wysokiej jakości. Poprzez nasze działania chcemy dawać ludziom radość, szczęście i zdrowie.

Autorem pojęcia flow jest amerykański psycholog Mihaly Csikszentmihalyi (ur. 29.09.1934 roku). Według niego doświadczamy przepływu (flow) gdy jesteśmy całkowicie skupieni na wykonywaniu jakiegoś zadania. Stan uskrzydlenia związany jest z pojęciem motywacji wewnętrznej, która wzbudza chęć podjęcia określonej czynności, dla samej radości z jej wykonywania. Człowiek nie koncentruje się na rezultacie, ewentualnych nagrodach lub karach, lecz całkowicie zatraca się w przyjemności, którą dostarcza mu dana aktywność. Stan przepływu pozwala zaspokoić wewnętrzne potrzeby umysłu, osiągnąć rozwój psychiczny, doświadczyć prawdziwego poczucia szczęścia i spełnienia.
Wiele okazji doświadczania pozytywnego uskrzydlenia może zapewnić ludziom praca, zwłaszcza taka, w której zadania i cele są jasno sformułowane, a człowiek ma szansę wykorzystać swe zdolności, by stawić czoła napotykanym trudnościom i sprostać wyzwaniom.
POSZUKIWANY/ POSZUKIWANA!

Flow Food zatrudni na stanowisku KUCHARZ osobę z wiedzą na temat kuchni wegańskiej i bezglutenowej. Oferujemy stałą pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, w jedynym w Białymstoku lokalu gastronomicznym oferującym kuchnię roślinną i bezglutenową, przygotowywaną w oparciu o naturalne składniki.
CV prosimy przesyłać na adres biuro[at]flowfood.pl. Odezwiemy się do wybranych osób.

0008383140Y-1280x1920

Pasztety, różnorodne pasty, hummus i inne wyroby garmażeryjne we Flow Food!

W każdą środę:

  • pasty i hummus
  • dania gotowe (np. pyzy, zapiekanki)

W każdy piątek:

  • pasztety
  • roślinny „nabiał”

Wszystko oczywiście tylko z naturalnych, roślinnych i bezglutenowych produktów i jak zawsze smaczne i zdrowe!!!

Zapraszamy :)

flow-67flow-61

Flowfoodowe specjały teraz też z dowozem na telefon!!!

Wierzymy w to, że „jesteśmy tym, co jemy” a jakość spożywanego jedzenia wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Dlatego też oferujemy kuchnię opartą na naturalnych produktach roślinnych, bezglutenową, lokalną – a przede wszystkim – smaczną. Wszechstronna kasza jaglana, bogactwo warzyw i owoców, zioła, naturalne oleje i słodzidła są podstawą aromatycznych i apetycznych posiłków. W ofercie mamy śniadania, dania główne, świeże soki i szejki, ekologiczną kawę, słodycze i pieczywo oraz wyroby garmażeryjne. Wszystko to możesz zamówić teraz z dowozem do domu lub pracy. Koszt dowozu zamówienia na terenie miasta:

– o wartości do 50 zł: 15 zł

– powyżej 50 zł: 10 zł

– powyżej 100 zł: gratis!

Zadzwoń i zamów: 883 875 1491